הרחקת יונים אגרופלוס

הרחקת יונים

רציתם יונה, קיבלתם כינים!!!

יונה מסמלת שלום, עלה של זית, טוהר ולכן קשה לרבים מאיתנו להתייחס אל יונים כאל מפגע תברואתי, אשר לא רק מצדיק הדברתן אלא מחייב אותן.

מכל שיטות ההדברה הנהוגות בחברות הדברה, הדברה זו היא הידידותית ביותר, עד כדי כך שיותר ראוי להשתמש במונח "הרחקת יונים" מאשר הדברתן.
הליך זה יכול להתבצע בשיטות ובאמצעים שונים על פי מיקומן, מידת המטרד או המפגע שהן גורמות הן בלשלשת והן בשל היותן נשאיות של חיידקים ושל גורמי זיהום וסיכון שונים לאדם.
החדשות הטובות הן שגם אתם יכולים לבצע הרחקת יונים באמצעים פשוטים יחסית, שניתן להשיגם בקלות.
כגון: סוגים שונים של דבק, קפיצי נירוסטה ודוקרני נירוסטה, רשת פוליאתילן (עמידה בפני גורמי שחיקה שונים, לרבות נגד קרני השמש), חוטי רטט, שוקר חשמלי ועוד.

על מנת לוודא כי האמצעי שנבחר הוא האפקטיבי ביותר רצוי ואף מומלץ להתייעץ עם מדביר מקצועי. בחברת אגרופלוס הדברות, המתמחה בכל סוגי ההדברות,

לרבות שימוש בהדברה ירוקה וידידותית לסביבה, מוכנים לקריאתכם, לפגישת ייעוץ, מתן מידע והצעת מחיר להדברת מזיקים בכלל.

הגורם הפסיכולוגי- תפיסת היונה כמזיקה
העדר הפגיעה הפיזית ביונה עשוי להקל גם על מי שעצם המחשבה על פגיעה בהן, אל אף הגדרתן כמזיקות והחשש מפני נזקיהן הפוטנציאליים,

מעוררת בו רתיעה וכתוצאה מכך ויתור על הניסיון להרחיקן.

המדבירים המקצועיים והמנוסים של חברת אגרופלוס הדברות מציעים לכם, הודות לניסיון מגוון ועשיר, אמצעים שונים, אפקטיביים להתמודדות עמם.

לקוחות פרטיים ומוסדיים גם יחד נהנים זה מכבר ממתחם שאין בו מזיק זה וממילא לא נשקפת כל סכנה לדייריו או למי ששוהים בו.

חשוב לדעת! כי כאשר אתם מסתייעים בשירותיה המקצועיים של אגרופלוס הדברות אתם נהנים משירות של חברה שפועלת תחת פיקוח הדוק וקפדני

של הרשויות וכי ברשותה רישיון נדרש מטעם המשרד לאיכות הסביבה המתיר ומאשר לה לעסוק בתחום ההדברות כחוק.

בעל מקצוע עשוי להמליץ לכם על הוספת אמצעים או החלפתן בהתאם לתדירות הופעתן על אדני חלונות הבית, המשרד, המוסד הציבורי, החנות או כל מתחם אחר ובסביבתם.

אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים להתמודדות עם מטרד ועם מפגע זה על מנת למנוע נזק שלהם וכדי לאפשר לכם חיים שקטים, נקיים, איכותיים ובריאים יותר.

להזמנת מדביר, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן