מענה זמין 24 שעות | 1800-32-32-33 | 054-4-263616

אגרופלוס הדברות

טרמיטים הם סוג של חרקים הדומים לתיקנים או נמלים והתחביב האהוב עליהם הוא כרסום עץ, כגון: דלתות, ארונות מטבח, ארונות בגדים
וכל מה שעשוי מעץ ומכאן נובע הצורך המובן בהדברתם.
 
לטרמיטים יכולת עיכול מהירה, הם מכרסמים את התאית שבעץ וגורמים לנזק רב.
גם אם התגובה הראשונית היא ריסוס באמצעות תרסיס הזמין בביתכם, חשוב לדעת כי לא אחת מדובר בפלסטר, גם אם באמצעות הריסוס ייקטלו אחדים או עשרות אחדות
הבעיה לא תיפתר, היות שהבעיה עשויה להימצא בעומק האדמה, מקום אליו רק מדבירים מקצועיים ומנוסים יצליחו לפתור אותה באמצעים וחומרים אפקטיביים להדברתם.
 
ישנם שיטות שונות של הדברה:
  1. איוד בגז – שיטה זו גורמת לרהיט נגוע להיאטם ולהפוך לבלתי חדיר, פעולת הדברה זו מחייבת מדביר מקצועי ומיומן ובעל רישיון לביצוע איוד.
  2. זרחן אורגני – למעשה חומר זה נאסר לשימוש בשנת 2008 עקב השפעתו האקולוגית לסביבה והסיכון לנחשפים אליו, אולם רק מדביר מקצועי ומוסמך להדברת טרמיטים יכול להשתמש בו לצרכי הדברת טרמיטים.
  3. חומרים ידידותיים לסביבה – לחומרים הידידותיים יש אפקט כמו לזרחן האורגני אך רמת הרעילות בהם נמוכה או לא קיימת, למעשה היא פוגעת במערכת העצבים של הטרמיט וגורמת להפסיק לחפש אחר מזון, שיטה זו מקובלת לצורך יצירת מעטפת הגנתית מסביב לבית.
במידה ונתקלתם בטרמיטים, אין סיבה להיכנס לפאניקה.
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אגרופלוס הדברות על מנת לבחון את חומרת הנזק ולנקוט בשיטה המתאימה ובחומר האפקטיבי ביותר על מנת למנוע את חזרתם.
ככלל, אנו מעדיפים שימוש בחומרים ירוקים מכיוון ששימוש בחומרים אלה אינו מהווה סכנה לדיירים.
 
אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת אגרופלוס הדברות גם אם הנטייה הטבעית היא לפעול באופן מיידי.